Piecyk na pelet Dual 7 kW - Ravelli-Ecoteck

New product

 Piecyk na pelet Dual 7 kW -  Ravelli-Ecoteck

Piecyk na pelet Dual 7 kW -  Ravelli-Ecoteck

PIECYK WOLNOSTOJĄCY NA PELET, POWIETRZNY.

Piecyk wolnostojący na pellet do ogrzewania jednego pomieszczenia z wbudowanym frontowym wentylatorem ciepłego powietrza. Siłę pracy wentylatora ciepłego powietrza można regulować niezależnie od mocy na której pracuje kominek.

Piecyk hermetyczny, polecany przede wszystkim do instalacji w domach pasywnych oraz z wentylacją mechaniczną. 100% powietrza do spalania jest pobierane z zewnątrz, dzięki czemu kominek jest bardzo bezpieczny.

OBUDOWANA PIECYKA WYKONANA JEST Z EMALIOWANEJ STALI – BOKI, DOSTĘPNY W KOLORZE BIAŁYM, BRĄZOWYM LUB CZARNYM.

Żeliwne palenisko pieca jest wyposażone z system automatycznego czyszczenia, dzięki ruchomemu rusztowi. Dzięki temu rozwiązaniu piecyk zawsze pozostaje czysty i bez problemowo rozpala, brak możliwości zatykania się otworów doprowadzających powietrze do paleniska.

W wyposażeniu jest pilot radiowy do sterownia pracą zaopatrzony w sondę pomiaru temperatury w pomieszczeniu, sonda typu K – pomiaru temperatury w komorze paleniska, dzięki której piecyk bardzo szybko reaguje na wszelkie zmiany.

Możliwość podłączenia zewnętrznego termostatu dzięki któremu piecyk włącza się i wyłącza tylko wtedy kiedy jest taka potrzeba utrzymując stałą temperaturę pomieszczenia.

Unikalny system RDS – płynnie regulujący pracę piecyka nawet w trudnych warunkach, zapewnia zawsze najwyższą sprawność spalania.

Autonomia pracy ciągłej do 25 godzin.

Funkcja:

– stand-by

– indywidualna regulacja zużycia pelletu

– programator tygodniowy

– auto Re-start

dual7air.jpg

Wysokość 1041 mm
Szerokość 561 mm
Głębokość 502 mm
Waga 140 kg
Sprawność 91,7 %
Moc nominalna 3,5-7,2 kW
Autonomia pracy 10-20 h
Średnica wylotu spalin 80 mm
Średnica wlotu powietrza 50 mm
Zużycie peletu 0,7-1,4 kg/h
Pojemność zasobnika 15 l
Pobór prądu 38 W
Zalecane ciśnienie komina 10 Pa
Gwarancja 2 lata

Produkty Powiązane