Nowe Wyprzedaż! Piecyk na pelet Maria Sofia Air czarna 8,0 kW - Sergio Leoni Zobacz większe

Piecyk na pelet Maria Sofia Air czarna 8,0 kW - Sergio Leoni

New product

 

Piecyk na pelet Maria Sofia Air czarna 8,0 kW - Sergio Leoni

OFERTA WAŻNA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

Piecyk na pelet Maria Sofia Air czarna 8,0 kW - Sergio Leoni

Kaflowy piecyk na pelet, który został precyzyjnie zaprojektowany w każdym szczególe – niczym biżuteria, w której odbija się światło, dzięki czemu rozświetla pomieszczenie na różne sposoby. Okrągły, prosty, minimalistyczny kształt wzbogacony jest trzema mosiężnymi lub niklowanymi pasami, które pogłębiają efekt rozświetlenia i nadają piecykowi arystokratyczny wygląd. Metalowa krata na górze nawiązuje do wykończeń elementów frontalnych, tworząc oryginalny efekt geometryczny. 

Projektantka Monica Graffeo piecykiem Maria Sofia inauguruje nową serię, która pojawi się obok oryginalnych modeli autorstwa mistrza Sergia Leoniego: „W kolekcjach Leoniego obserwujemy przedmioty, które do nas mówią, opowiadają historie. Aby w harmonijny sposób dołączyć do świata tych ponadczasowych modeli, postanowiłam wybrać formę archetypiczną i opracować przede wszystkim powierzchnię, fakturę, waloryzując rzemieślniczą wiedzę firmy na temat pracy z ceramiką.”

Piecyk kryje w sobie całkowicie nowy typ paleniska, gdyż jest ono głębsze i wyższe, sprzyjające naturalnemu widokowi płomienia. Przednia szyba jest bardzo duża, jedna z największych, jakie spotykamy w piecykach na pelet na rynku, co pozwala na pełną wizję ognia.

Dane Techniczne:

Klasyfikacja energetyczna: A+

Moc nominalna: 8,1 kW

Moc minimalna: 2,3 kW

Autonomia pracy: 11-40 h

Pojemność zasobnika: 32l

Zużycie pelet: 0,5-1,8 kg/h

Sprawność: 92,10%

Emisja CO (przy 13% O2): 0,025-0,014 %

Temperatura spalin: 170OC

Średnica wlotu powietrza: Ø 50 mm

Średnica wylotu spalin: Ø 80 mm

Zalecane ciśnienie komina: 10 Pa

Pobór prądu: 80W (maks. 320 W przy rozpalaniu, ok.2-3 min.)

Gwarancja: 2 lata

waga: 170 kg

Wyposażenie standardowe nowych piecyków na pelet MCZ Group:

- zgodny z dyrektywą Ecodesign 2022 w związku z wysoką sprawnością i czystym spalaniem,

- szybki start: płomień pojawia się przed upływem trzech minut, co oznacza zmniejszenie czasu rozruchu o 40% w stosunku do starszych wersji,

- wygoda użytkowania: pojemnik na popiół została powiększona, dzięki czemu może być opróżniany tylko raz w tygodniu,

- komora spalania wyłożona żeliwem,

- minimalistyczne uchwyty do otwierania drzwiczek,

- przyłącze świeżego powietrza z zewnątrz fi 50,

- system czystej szyby,

- zbiornik na pelet wewnątrz urządzenia,

- pilot zdalnego sterowania z termostatem.

Kominek spełnia rygorystyczne normy:Palenisko jest w 100% hermetyczne, rozwiązanie to wprowadzono we wszystkich nowych produktów MCZ Group. Maria Sofia to piecyk szczelny, w którym pelet pali się pobierając tlen wyłącznie z zewnątrz, pozwalający na oszczędność  i perfekcyjny komfort termiczny w nowoczesnych domach, także tych należących do klasy A. Inteligentny system spalania Active+. Dzięki nowemu ceramicznemu żarnikowi, płomień pojawia się już w ciągu trzech minut, to o 40% szybciej niż w poprzednich wersjach oraz o wiele niższy pobór prądu.

Maria Sofia występuje w wersji Air, co oznacza, że ogrzewa on jedno pomieszczenie za pomocą nadmuchu. Piecyki z tej serii są idealne do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń.

 

Piecyk został wyposażony w funkcję (NO AIR), która pozwala na całkowite wyłączenie wentylatorów w celu uzyskania absolutnej ciszy w pomieszczeniu oraz ogrzewanie tylko poprzez konwekcję. Wyprowadzenie spalin z tyłu piecyka.Prosty w użyciu. Całe sterowanie za pomocą pilota.

Jest to pilot zdalnego sterowania tylko z kilkoma przyciskami ale za to z wieloma funkcjami. Oprócz normalnych funkcji dziennego i tygodniowego programowania można zaprogramować różne temperatury w różnych przedziałach czasowych w ciągu dnia. Ponieważ temperatura może być odczytywany dokładnie w miejscu, gdzie jest pilot (praca termostatu), poziom komfortu jest zawsze na najwyższym poziomie.

 

Możliwość sterowania smartfonem i tabletem.

Oprócz tradycyjnego panelu lub pilota, poprzez dedykowane aplikacje (App), możliwe jest zarządzanie i programowanie piecyka ze swojego smartfonu lub tabletu, wewnątrz lub na zewnątrz domu - dla maksymalnego komfortu (wymaga zakupu dodatkowego osprzętu, kompatybilne z systemami Android / iOS).

MCZ WI-FI

     

Wysokość 1200 mm
Szerokość 520 mm
Głębokość 520 mm
Waga 170 kg
Sprawność 92,1 %
Moc minimalna 2,3 kW
Moc nominalna 8,1 kW
Autonomia pracy 11-40 h
Średnica wylotu spalin 80 mm
Średnica wlotu powietrza 50 mm
Zużycie peletu 0,5-1,8 kg/h
Pojemność zasobnika 32 l
Pobór prądu 80W (maks. 320 W przy rozpalaniu, ok.2-3 min.)
Zalecane ciśnienie komina 10 Pa
Temperatura spalin 91,5-96,0OC
Emisja CO (przy 13% O2): 0,025-0,014 %
Gwarancja 2 lata

Produkty Powiązane