Piecyk na pelet Suite 2.0 Air 10,0 kW - MCZ

New product

Piecyk wykonany w konstrukcji stalowej, górny panel oraz boki z ceramiki.

MCZ SUITE 2.0

Piecyk na pelet wykonany w konstrukcji stalowej. Kaflowe boki oraz górny panel w kolorze: srebrny, bordowy, biały, czarny. Ruszt żeliwny z opatentowanym systemem bezpiecznego startu. Inteligentny system spalania Active+.SUITE 2.0 występuje w wersji Air, co oznacza, że ogrzewa on jedno pomieszczenie za pomocą nadmuchu. Piecyki z tej serii są idealne do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń.

 Piecyk został wyposażony w funkcję (NO AIR), która pozwala na całkowite wyłączenie wentylatorów w celu uzyskania absolutnej ciszy w pomieszczeniu oraz ogrzewanie tylko poprzez konwekcję. Wyprowadzenie spalin z tyłu piecyka. Prosty w użyciu. Całe sterowanie za pomocą pilota.

Jest to pilot zdalnego sterowania tylko z kilkoma przyciskami ale za to z wieloma funkcjami. 
Oprócz normalnych funkcji dziennego i tygodniowego programowania można zaprogramować różne temperatury w różnych przedziałach czasowych w ciągu dnia. Ponieważ temperatura może być odczytywany dokładnie w miejscu, gdzie jest pilot (praca termostatu), poziom komfortu jest zawsze na najwyższym poziomie.

 

Możliwość sterowania smartfonem i tabletem.

Oprócz tradycyjnego panelu lub pilota, poprzez dedykowane aplikacje (App), możliwe jest zarządzanie i programowanie piecyka ze swojego smartfonu lub tabletu, wewnątrz lub na zewnątrz domu - dla maksymalnego komfortu (wymaga zakupu dodatkowego osprzętu, kompatybilne z systemami Android / iOS).

MCZ WI-FI

     

Wysokość 1146 mm
Szerokość 590 mm
Głębokość 547 mm
Waga 160 kg
Sprawność 90.10 %
Moc minimalna 2,9 kW
Moc nominalna 10 kW
Autonomia pracy 30-39 h
Średnica wylotu spalin 80 mm
Średnica wlotu powietrza 50 mm
Zużycie peletu 06-1,45 kg/h
Pojemność zasobnika 42 l
Pobór prądu 80W (maks. 320 W przy rozpalaniu, ok.2-3 min.)
Zalecane ciśnienie komina 10 Pa
Temperatura spalin 180 * C
Emisja CO (przy 13% O2): 0,025-0,014 %
Gwarancja 2 lata

Produkty Powiązane