Nowe Piecyk na pelet Tilda czarny Comfort Air 10,0 kW Zobacz większe

Piecyk na pelet Tilda czarny Comfort Air 10,0 kW

New product

Tilda czarny Comfort Air 10,0 kW - MCZ

MCZ TILDA

Piecyk na pelet wykonany w stylu minimalistycznym ze szkła i stali, która zapewnia trwałość i solidność na długie lata. Z podwójnymi drzwiami. Gorące powietrze wydostaje się w górnej części piecyka poprzez stalową kratkę. Również załadunek peletu znajduje się w górnej części, przykryty stalową czarną pokrywą. Ruszt żeliwny z opatentowanym systemem bezpiecznego startu. Inteligentny system spalania Active+.TILDA występuje w wersji Comfort Air®, co oznacza, że może ogrzać sąsiadujące pomieszczenia. 
Piecyk może efektywnie doprowadzić ciepłe powietrze do innych pomieszczeń na maksymalną odległość 8 metrów z rzeczywistą temperaturą do 80°C. Dzięki dwóm niezależnym i regulowanym elektronicznie wentylatorom (wewnątrz piecyka), oraz sterowaniem bezpośrednio z pilota, Comfort Air® pozwala na precyzyjną kontrolę rozprowadzenia ciepła pomiędzy pomieszczeniami, do których doprowadzone jest powietrze.Piecyk został wyposażony w funkcję (NO AIR), która pozwala na całkowite wyłączenie wentylatorów w celu uzyskania absolutnej ciszy w pomieszczeniu oraz ogrzewanie tylko poprzez konwekcję. Wyprowadzenie spalin z tyłu piecyka.Jest to pilot zdalnego sterowania tylko z kilkoma przyciskami ale za to z wieloma funkcjami. 
Oprócz normalnych funkcji dziennego i tygodniowego programowania można zaprogramować różne temperatury w różnych przedziałach czasowych w ciągu dnia. Ponieważ temperatura może być odczytywany dokładnie w miejscu, gdzie jest pilot (praca termostatu), poziom komfortu jest zawsze na najwyższym poziomie.

 

Możliwość sterowania smartfonem i tabletem.

Oprócz tradycyjnego panelu lub pilota, poprzez dedykowane aplikacje (App), możliwe jest zarządzanie i programowanie piecyka ze swojego smartfonu lub tabletu, wewnątrz lub na zewnątrz domu - dla maksymalnego komfortu (wymaga zakupu dodatkowego osprzętu, kompatybilne z systemami Android / iOS).

MCZ WI-FI

     

Wysokość 1070 mm
Szerokość 790 mm
Głębokość 291 mm
Waga 180 kg
Sprawność 90.30 %
Moc minimalna 2,9 kW
Moc nominalna 10 kW
Autonomia pracy 11-33 h
Średnica wylotu spalin 80 mm
Średnica wlotu powietrza 50 mm
Zużycie peletu 0,7-2,2 kg/h
Pojemność zasobnika 35 l
Pobór prądu 80W (maks. 320 W przy rozpalaniu, ok.2-3 min.)
Zalecane ciśnienie komina 10 Pa
Temperatura spalin 170 *C
Emisja CO (przy 13% O2): 0,025-0,014 %
Gwarancja 2 lata

Produkty Powiązane