Obniżka! Piecyk na pelet Deco Air 7,6 kW - MCZ Zobacz większe

Piecyk na pelet Deco Air 7,6 kW - MCZ

New product

 Deco Air 7,6 kW - MCZ

1 Przedmiot

12 834,00 zł

-8%

13 950,00 zł

Negocjuj cene

MCZ DECO

Piecyk na pelet w klasycznym stylu. Żeliwna okładzina jak i wnętrze. Konstrukcja paleniska stalowa. Na zamówienie możliwy model w zielonej emalii (3450 euro netto). Inteligentny system spalania Active+.Większy ruszt oraz szerszy i bardziej atrakcyjny płomień

Nareszcie, płomień płonącego peletu wart jest oglądania. Ruszt jest długi i wąski a pelet dostarczany jednolicie. Oznacza to że płomień peletu przypomina przyciągający i magiczny płomień płonącego drewna.

Prosty system zasypu pelet

Dzięki sprytnemu rozwiązaniu z wysuwaną górną klapą do przodu, dosypywanie peletu jest naprawdę proste.

DECO występuje w wersji Air, co oznacza, że ogrzewa on jedno pomieszczenie za pomocą nadmuchu. Piecyki z tej serii są idealne do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń.

Piecyk został wyposażony w funkcję (NO AIR), która pozwala na całkowite wyłączenie wentylatorów w celu uzyskania absolutnej ciszy w pomieszczeniu oraz ogrzewanie tylko poprzez konwekcję. Wyprowadzenie spalin z tyłu piecyka. Prosty w użyciu. Całe sterowanie za pomocą pilota.

Jest to pilot zdalnego sterowania tylko z kilkoma przyciskami ale za to z wieloma funkcjami. 
Oprócz normalnych funkcji dziennego i tygodniowego programowania można zaprogramować różne temperatury w różnych przedziałach czasowych w ciągu dnia. Ponieważ temperatura może być odczytywany dokładnie w miejscu, gdzie jest pilot (praca termostatu), poziom komfortu jest zawsze na najwyższym poziomie.

 

Możliwość sterowania smartfonem i tabletem.

Oprócz tradycyjnego panelu lub pilota, poprzez dedykowane aplikacje (App), możliwe jest zarządzanie i programowanie piecyka ze swojego smartfonu lub tabletu, wewnątrz lub na zewnątrz domu - dla maksymalnego komfortu (wymaga zakupu dodatkowego osprzętu, kompatybilne z systemami Android / iOS).

MCZ WI-FI

     

Wysokość 800 mm
Szerokość 726 mm
Głębokość 560 mm
Waga 185 kg
Sprawność 86 %
Moc minimalna 3,8 kW
Moc nominalna 7,6 kW
Autonomia pracy 7-15 h
Średnica wylotu spalin 80/100 mm
Średnica wlotu powietrza 50 mm
Zużycie peletu 09-1,8 kg/h
Pojemność zasobnika 20 l
Pobór prądu 80W (maks. 320 W przy rozpalaniu, ok.2-3 min.)
Zalecane ciśnienie komina 10 Pa
Temperatura spalin 170 *C
Emisja CO (przy 13% O2): 0,025-0,014 %
Gwarancja 2 lata

Produkty Powiązane